Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi | STOM-TOOL | 26-28 MARCA 2019

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu były Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.
„Przemysłowa Wiosna” odbywała się Targach Kielce od 26 do 28 marca 2019 roku.

Podczas Targów Firma TONEX jako Oficjalny Dystrybutor dołączyła do stanowiska TYROLIT w ramach cyklu TYROLIT HEAVY METAL TOUR.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Zespół TONEX

  

Debiut roku dla TONEX! Sprzedaż KEMPER

Nowy rok to dla Nas nowe wyzwania.

14 Stycznia 2019 odebraliśmy wyróżnienie „Debiut roku” za najszybciej rozwijającą się firmę w zakresie sprzedaży produktów firmy KEMPER.

Serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne sukcesy.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją.19. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP | 2-4 KWIETNIA 2019

W dniach 2-4 Kwietnia 2019 w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe) odbędą się 19. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP.

Targi BHP W Katowicach to niepowtarzalna okazja by bezpośrednio zapoznać się z nowościami i osiągnięciami firm z branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska! Więcej szczegółów wkrótce.

Czytaj dalej …


Targi spawalnicze ExpoWELDING 2018

W dniach 16-18 października 2018 roku odbyły się Międzynarodowe Tragi Spawalnicze ExpoWELDING.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko, a także Partnerom Biznesowym którzy je współtworzyli.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Czytaj dalej …