TONEX S.C.
ul. Tadeusza Kościuszki 178
40-524 Katowice
NOWY ADRES DOSTAW I ODBIORU TOWARU
ul. Ceglana 71
40-514 Katowice
TONEX
Biuro           

Tel: 32 601 24 13
E-mail: tonexsc@tonexsc.pl
Fax: 32 601 24 13

Kierownik Działu Handlowego

Iwona Ćmil-Todleben
Kom: +48 605 390 844
E-mail: i.todleben@tonexsc.com

Key Account Director

Łukasz Wancek
Kom: +48 660 993 070
E-mail: l.wancek@tonexsc.com

Manager ds. technologii spawalniczych

Tomasz Marzec
Kom: +48 532 676 717
E-mail: t.marzec@tonexsc.com

Magazyn

Mateusz Karp
Kom: +48 531 887 108
E-mail: magazyn@tonexsc.com

Logistyka

Ewa Kulawik
Tel +48 32 601 24 13
E-mail: e.kulawik@tonexsc.com

Dział Handlowy           

Artur Breński
Kom: +48 691 047 519
E-mail: artur@tonexsc.pl

Adam Rychlik
inżynier spawalnik
Kom: +48 728 917 620
E-mail: a.rychlik@tonexsc.com

Damian Wiśnioch
Kom: +48 669 091 963
E-mail: d.wisnioch@tonexsc.com

Katarzyna Szustakiewicz
Oddział Sokółka
Kom: +48 790 506 205
E-mail: k.szustakiewicz@tonexsc.com

Mariusz Małyska
Oddział Lublin
Kom: +48 881 099 636
E-mail: m.malyska@tonexsc.com

Lokalizacja

Formularz kontaktowy
(Wszystkie pola wymagane)

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Temat:

Treść wiadomości: